Головна‎ > ‎

Краєзнавці України творили історію минулого, сьогодення і майбутнього!

опубліковано 26 бер. 2021 р., 02:26 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

    25 березня у Черкаській області з ініціативи Міністерства освіти і науки України спільно з Черкаським обласним центром туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді була проведена VI Всеукраїнська історико-краєзнавча онлайн-конференція «Державотворчі процеси в Україні: через віки у XXI століття».

    Нашу область представляли здобувачі освіти закладів загальносередньої освіти та закладів позашкільної освіти області – Перець Уляна, учениця 11 класу Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. Підволочиської ОТГ Тернопільського району (керівник Довгань Наталія Олексіївна), Михайлюк Вікторія, учениця Гадинківської ЗОШ І-ІІІ ст. Копичинецької ОТГ Чортківського району (керівник Василишин Степан Юрійович).

    Учасники конференції у своїх виступах ділилися науково-краєзнавчими дослідженнями про видатних людей, які стояли і стоять у витоків історії державотворчих процесів в Українській державі. За підсумками проведення конференції учасники будуть нагороджені грамотами та дипломами МОН України та Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації та пам’ятними виданнями тез з якими вони виступали.

    Працівники науково-краєзнавчого відділу висловлюють слова щирої подяки учасникам і керівникам закладів освіти за проведену роботу, за те що тримають руку на пульсі з розвитку історико-краєзнавчої роботи серед дітей та учнівської молоді.


Comments