Головна‎ > ‎

Козова зустрічала патріотів!

опубліковано 22 жовт. 2019 р., 23:13 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

    

18 жовтня 2019 року у м. Козова та її околицях був проведений обласний марш патріотів переможців внутрішкільних, районних, міських, обласного, Всеукраїнського та в ОТГ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») під гаслом «Навічно в пам’яті народу, збережемо пам’ять про подвиг». Організатори заходу:  управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, науково-краєзнавчий відділ Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Понад 700 учасників учнів загальноосвітніх шкіл, гуртківців позашкільних навчальних закладів області, ДНЗ «Тернопільський професійний коледж» з ПВФП м. Збаража, відділення професійної підготовки Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя брали участь у заході. Програма маршу включала урочисту церемонію відкриття, виконання домашнього завдання із стройового впоряду, покладання квітів до пам’ятників та монументів м. Козови та її околиць, зокрема пам’ятника Т.Г. Шевченку, стелли «Небесної сотні», монументу учасникам ВВВ, що загинули в Другій світовій війні, пам’ятному  хресту «Січовим стрільцям».

Завершення маршу відбулося біля підніжжя могили «Борцям за волю України», де було проведено мітинг-реквієм на тему «Завжди живіть у наших серцях» та нагородження учасників маршу дипломами управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

За підтримки депутата Верховної Ради України І. Чайківського, Козівської райдержадміністрації, Козівської районної ради, Козівської міської ради та відділу освіти та спорту Козівської райдержадміністрації  усіх учасників частували смачною солдатською кашею, де на території Козівської української гімназії ім. Герети було розгорнуто польову кухню.

Comments