Головна‎ > ‎

Козацькі сурми скликали патріотів області

опубліковано 12 груд. 2016 р., 01:24 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

9 грудня 2016 року у стінах актової зали Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №24 відбувся обласний звіт-естафета пошукових матеріалів серед учнівської молоді у номінаціях «Добре діло» та «Візитка рою», що входять до програми Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У заході взяло участь 270 учасників із загальноосвітніх шкіл відділів освіти райдержадміністрацій, управління освіти Тернопільської, Бережанської, Кременецької, Чортківської міських рад та територіальних громад. На урочистому відкритті з найкращими вітаннями звернулися заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Левкович Крупа, виконувач обов’язків начальника управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ганна Володимирівна Зварич.

Упродовж п’яти годин з уст учасників заходу лунали патріотичні гасла, крім цього вони професійно демонстрували козацькі двобої, українські танці та пісні, інсценізували у драматургічному стилі боротьбу українського народу за незалежність та прагнення до волі. На завершення заходу учасники були нагороджені грамотами та дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації, Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Захід показав, що дух патріотизму формується у молодого покоління із шкільної парти, який буде пронесено крізь усі роки свого життя.

Comments