Головна‎ > ‎

Козацький край об’єднав патріотів України

опубліковано 14 вер. 2015 р., 08:45 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад
 

На теренах місць козацької слави м. Батурин Чернігівської області, с. Таранське Сумської області, колиски козацької слави м. Полтави відбувся ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» — «Джура 2015: Гетьманська Україна», у якому брали участь 26 роїв із 24 областей України, АР Крим та міста Києва. Всього 208 дітей. 

Тернопільщину представляв рій «Лисогір» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лисівці Заліщицького району, переможці ІІ обласного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), керівники рою Касіяник Петро Васильович, Волощук Віталій Васильович. 

Програма гри проводилась упродовж 11 днів, до складу якої були включені види козацько-лицарського виховання («Лава на лаву», «Добре діло», «Теренова гра», конкурси «Відун», «Квест»), військово-патріотичного напрямку: «Стройовий впоряд», «Стрільба», «Рятівник», розбирання та складання автомату, туристсько-краєзнавчого напрямку: «Смуга перешкод», «Орієнтування на місцевості «Знайди козацький скарб». 

За результатами проведення гри, рій «Лисогір» зайняв І місце у туристській «Смузі перешкод», ІІІ місця у заліку туристсько-краєзнавчого напрямку та у конкурсі «Добре діло», ІV місця здобули у «Рятівнику» і «Стрільбі з пневматичної гвинтівки», V місце у конкурсі «Таборування» і «Стройовий впоряд», за , що були нагороджені кубком та грамотами Міністерства освіти і науки України, «Центру національного відродження». Крім цього у час відпочинку після змагань для учасників гри було проведено виховні години на тему «Конституційний обов’язок громадянина України — захищати Батьківщину», «Україна і світ: сьогодення», «Державотворення в Україні», відвідали екскурсійні об’єкти «Гетьманська столиця» м. Батурин, Батьківщину кошового отамана Петра Калнишевського, «Поле Полтавської битви». 

У день незалежності України на центральній площі м. Полтави відбулася урочиста церемонія закриття ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» — «Джура 2015: Гетьманська Україна» та нагородження переможців.

Comments