Головна‎ > ‎

Інформація про обласну краєзнавчу конференцію "Роде наш красний, роде наш прекрасний"

опубліковано 26 бер. 2015 р., 13:55 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад   [ оновлено 29 бер. 2015 р., 14:16 ]
 

З метою підвищення рівня патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях народу України, залучення учнівської молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, історії рідного краю, ознайомлення з географічними, культурними та історичними заповідниками, створення умов для оволодіння практичними навичками пошуково-краєзнавчої, науково-дослідницької роботи, розширення напрямків краєзнавчих досліджень Тернопільським обласним комунальним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді 25 березня у приміщенні Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов проведена ІІ обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний».

Конференція передбачала роботу у 6 секціях, зокрема: історичного краєзнавства, геології, екології, географічного краєзнавства, фольклору та етнографії, виставки пошуково-дослідницьких матеріалів.

Кожна делегація представила свою експозицію, яка віддзеркалювала здобутки пошуковців під час проведення експедиційної, пошуково-дослідницької та науково-краєзнавчої роботи.

Для участі в конференції були запрошені представники кращих пошукових загонів, активісти музеїв навчальних закладів, юні туристи-краєзнавці, учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів області.

Під час відкриття конференції з привітальною промовою звернувся до учасників заступник директора департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації – начальник управління Чайковський Володимир Федорович.

Загалом у роботі конференції взяли участь 13 членів журі, 114 учасників, 19 керівників делегацій із 17 районів, м.Чорткова та м. Тернополя.

До складу членів обласного журі увійшли вчені, науковці, спеціалісти-фахівці краєзнавчої ланки роботи.

Підсумовуючи діяльність, за результатами оцінки членів журі у кожній секції було визначено п’ять переможців, які одержали нагороди — грамоти департаменту освіти і науки облдержадміністрації а також відзначено 19 керівників делегацій за сумлінну підготовку учасників конференції.

Крім цього, усі учасники, збагачені яскравими враженнями, отримали дипломи за активну участь у краєзнавчому заході. 

Додано фотоальбом.

Comments