Головна‎ > ‎

ІІ-й обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» завершено!

опубліковано 11 груд. 2020 р., 02:33 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад   [ оновлено 11 груд. 2020 р., 02:34 ]

Любіть Батьківщину свою!

Любіть її завжди і всюди,

Тому що живуть в ній таланти відомих людей,

Навчаються діти й мандрують прекраснії люди

 

З 10.12.2019 до 31.10.2020 за напрямками експедиції «Духовна спадщина мого роду», «Козацькому роду нема переводу», «Із батьківської криниці», «З попелу забуття», «Географія рідного краю», «Геологічними стежками України» в області працювали експедиційно-пошукові загони, творчі об’єднання, окремі учні, педагогічні та учнівські колективи загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів.

За висновками обласного кваліфікованого журі підведено підсумки ІІ обласного етапу, визнано переможців та нагороджено грамотами управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Роботи переможців ІІ обласного етапу за напрямами надіслано на ІІІ Всеукраїнський етап до Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Оргкомітет та журі висловлюють слова подяки усім керівникам органів управління освітою на місцях, педагогічним колективам загальноосвітніх навчальних закладів за організацію пошуково-дослідницької та науково-краєзнавчої роботи серед учнівської молоді у такий складний період в світі, Україні та області.

Нових Вам звершень, цікавих досліджень, маршрутів у 2021 році за напрямами експедиції!Comments