Головна‎ > ‎

Форум українських патріотичних справ «Ми - Українці».

опубліковано 21 жовт. 2015 р., 11:57 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад   [ оновлено 21 жовт. 2015 р., 11:59 ]
 

З 14 по 16 жовтня в Українському Домі у м. Києві було проведено Форум українських патріотичних справ на найвищому рівні всіма ключовими органами влади – Адміністрацією Президента, міністерствами освіти, молоді, культури, соціальної політики, депутатами Верховної Ради за участю громадських організацій НСОУ «Пласт», ВМО «Спілка Української Молоді в Україні», ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», ЦК «Азов», ГО «Молодіжний Клуб Джура», Центром національного відродження.

На початку форуму Голова ОУН (б) Стефан Романів, Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, член міжфракційного об’єднання «За національно-патріотичне виховання» Микола Величкович, виступаючи заявили, що для ефективного впровадження системи національно-патріотичного виховання підготовлено необхідну нормативну базу.

Напередодні Форуму Президент України підписав Указ «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», з боку МОН розроблено Концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Це означає, що держава розглядає цей напрямок як один з ключових, адже саме виховання дитини на засадах патріотизму, на засадах християнської моралі й громадянської відповідальності дозволить зробити нашу загальнонаціональну справу справді українською.

Сергій Квіт зазначив, що міністерство активно працює над завданням осучаснення системи виховання молоді.

На Форумі був представлений далеко не весь спектр проектів з національно-патріотичного виховання, адже, щоб все це продемонструвати, організаціям знадобився б не один день безперервної роботи.

Нашу область на Форумі представляли: заступник директора департаменту - начальник управління професійної та вищої освіти, фінансово-економічного та правового забезпечення обласної державної адміністрації Чайковський Володимир Федорович, завідувач науково-краєзнавчим відділом Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Фалінський Михайло Васильович, методист науково-краєзнавчого відділу Роган Олег Мирославович.

Зі слів виступаючих на форумі, робимо висновок, що не можна ефективно виховувати почуття патріотизму, не давши молодій людині змоги реалізовувати себе у своїй державі тут і тепер. Тому, зокрема, в своїй роботі з молоддю ми не лише проводимо вишкіл, піднімаємо дух, гартуємо характер, а й вчимо, як вдало реалізовувати свої ідеї та ставати успішними. Підтвердженням того є підписання договору про співпрацю Міністерства з НСО «Пласт» з Міністерством освіти і науки України. Щоби спільно забезпечити діяльність з питань виховання, розвитку та захисту інтересів дітей та молоді, підтримки національно-патріотичного виховання, розвитку туризму та краєзнавства, залучення учнівської та студентської молоді до пошукової, науково-краєзнавчої, дослідницької роботи, пропаганди здорового способу життя та пластового руху у позашкільних навчально-виховних закладах.

Comments