Головна‎ > ‎

Духовною спадщиною Чортківщини

опубліковано 23 груд. 2015 р., 09:59 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад
  

Упродовж трьох днів з 11 по 13 грудня 2015 року учні обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» провели тренувально-навчальний похід по Чортківському району. До складу групи входили: Бесюк Василь, Дяків Павло, Прокопенко Олег, Савків Наталя, Іванещук Стас, Мурзін Іван, Пахолік Христина, Яровець Олександр, Пахолік Максим.

Виконуючи завдання експедиції, учасники групи знайомилися з духовними скарбами Чортківщини, зокрема – історичним замком графа Єжі Чертковського, дерев’яними храмами 17-го століття, греко-католицьким та римо-католицьким соборами, пройшли Хресною дорогою храму Святої Параскевії, відвідали могили учасників Небесної Сотні, Революції Гідності та борців за волю України, Української Повстанської Армії.

Під час проведення заходу здійснили волонтерську роботу серед жителів с.Залісся. Найбільші враження у гуртківців справило перебування у військовій частині, де вони знайомилися з вимогами до сучасного воїна-контрактника України. У військовій частині гуртківці розкладали та складали автомат, знайомилися з військовою технікою, яка є сьогодні на озброєнні, умовами несення військової служби.

Проведення таких масових заходів з учнівською молоддю дає можливість розширити кругозір про рідний край, виховує шану і любов до Батьківщини. 

Comments