Головна‎ > ‎

До уваги тих, хто навчає та виховує патріотів України!

опубліковано 1 лип. 2020 р., 01:23 ТОКЦТКСЕУМ

    Організаційний комітет з моніторингу та проведення обласного онлайн етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді підвів підсумки проведення обласного онлайн-етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) у видах програми гри переможцями стали:

„Відун” (сташа вікова група):

- Ковальчук Ярослав, учасник рою „Нащадки козаків”,  Великодедеркальської ЗОШ І-ІІІ ст. Шумського району, за І місце;

- Кодрат Юрій, учасник рою „Гайдамаки”, Козівської державної української гімназії ім. В. Герети Козівського району, за ІІ місце;

- Козир Микола, учасник рою ім. Северина Наливайка, ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Гусятин Гусятинської  об’єднаної територіальної громади, за ІІІ місце.

„Рятівник”:

- Пошва Софія, учасниця рою „Захисник”, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мшанця Зборівського району, за І місце;

- Черній Аліна, учасниця рою ім. Дмитра Вишнівецького, Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лановецької міської ради, за ІІ місце;

- Карман Діана, учасеиця рою „Відважні” НВК „Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Байковецької об’єднаної територіальної громади, за ІІІ місце.

„Топографічна підготовка”

- Кованюк Ігор, учасник рою „Безстрашний сокіл”, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія” м. Копичинці Копичинецької об’єднаної територіальної громади, за І місце;

- Процанін Мстислав, учасник рою „Безстрашний сокіл”, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія” м. Копичинці Копичинецької об’єднаної територіальної громади, за ІІ місце;

- Яцентюк Олесь, учасник рою  ім. Дмитра Вишнівецького, Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лановецької міської ради, за ІІІ місце.

 

„Відун” (молодша вікова група):

- Швед Людмила, учасниця рою „Соколята” НВК „Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДГЗ” Байковецької об’єднаної територіальної громади, за І місце;

- Цибульський Арсен, учасник рою „Вірні друзі” Підгаєцької гімназії ім. Маркіяна Паславського, за ІІ місце;

- Курцеба Юлія, учасниця рою „Сузір’я” Бучацького ЦДТЮ „Сузір’я”, за ІІІ місце.

„Рятівник”:

- Саган Аліна, учасниця рою ім. Дмитра Вишнівецького, Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лановецької міської ради, за І місце;

- Куликівська Ніна, учасниця рою „Алатир” ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова Зборівської об’єднаної територіальної громади, за ІІ місце;

- Мисюк Валентина, учасниця рою ім. Дмитра Вишнівецького, Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лановецької міської ради, за ІІІ місце.

„Топографічна підготовка”

- Николаїшин Володимир, учасник рою „Юні надзбручанці” Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Борщівської об’єднаної територіальної громади, за І місце;

- Бідолах Максим, учасник рою „Козачата” Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Бережанської міської ради, за ІІ місце;

- Куликівська Марія, учасниця рою „Алатир” ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова Зборівської об’єднаної територіальної громади, за ІІІ місце.

 

Вітаємо переможців, учасників обласного етапу гри , керівників та виховників роїв!

Протоколи з видів розміщенні у розділі "Діяльність центру"-"Науково-краєзнавча робота"-"Військово-патріотична гра „Сокіл” („Джура”)" 

Comments