Головна‎ > ‎

Для українських патріотів – найкраща нагорода

опубліковано 21 жовт. 2016 р., 05:33 ТОКЦТКСЕУМ

Упродовж трьох днів Міністерство освіти і науки  України та Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді зібрав учасників українських патріотичних справ «Ми – українці». Делегація Тернопільської області була представлена у трьох номінаціях: «учнівське самоврядування», «козацька педагогіка та масові заходи з учнівською молоддю з козацько-лицарського виховання» та «довгострокової програми з патріотичного виховання». До складу делегації входили учні загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ та позашкільних навчальних закладів (спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов смт.Залізці, ЗОШ І-ІІІ ст. м.Зборова, Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму, Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Великобірківського будинку школяра та НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія ім.С.Балея Тернопільського району).

Виступаючи на секціях з доповідями, учасники розкрили маловідомі сторінки українського народу, їх прагнення до волі та незалежності України, що сприяло великому піднесенню молоді бути справжнім патріотом своєї Батьківщини. Нагородою для учасників форуму були дипломи переможців та учасників форуму та збірка тез пошуково-дослідницьких робіт, з якими вони виступали і були вручені організаторами заходу.

Забезпечення підготовки та надання методичної допомоги здійснювали педагогічні працівники науково-краєзнавчого відділу ТОКЦТКСЕУМ.

Comments