Головна‎ > ‎

Благословенне Тернопілля

опубліковано 22 лют. 2017 р., 01:30 ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад

14 лютого в Українському Домі в місті Київ відбулась потужна промоакція Тернопільського регіону «Благословенне Тернопілля».

       У виставці брали участь департамент туризму Тернопільської обласної державної адміністрації, предсавники державних історико-архітектурних заповідників Тернопільщини, національних природних парків, відділ культури ТОДА, підприємці Тернопільщини, навчальні заклади. Розважали гостей заходу народні колективи та відомі багатьом артисти, уродженці Тернопільщини.

         Провідне місце у розвитку туризму на Тернопільщині належить активному туризму: спелео-, вело-, водному.

 Спелеотуризм – це родзинка Тернопілля! Серед сотні печер, розташованих в області, чотири приймають туристів протягом всього року.

 Кришталева печера – одна з перших екскурсійних печер регіону. Туристичний маршрут тут почав діяти ще в 20-х роках минулого століття. Печера добре оздоблена вторинними утвореннями.

Печера Вертеба унікальна. Її називають «Наддністрянська Помпея». Велику кількість кераміки часів трипільської культури знаходять тут під час проведення археологічних досліджень. Це єдина печера-музей в Україні.

Обидві печери оснащені освітленим екскурсійним маршрутом.

Ще дві печери відкриті для спортивного проходження. Біля них можна взяти на прокат спеціальне спорядження і освітлення. Печера Оптимістична (друга в світі за протяжністю) і печера Млинки чекають туристів, відкритих до нових вражень і емоцій.

Comments