Головна‎ > ‎

Бережімо природу, вічне джерело нашого життя

опубліковано 4 груд. 2014 р., 12:30 ТОКЦТКСЕУМ   [ оновлено 7 груд. 2014 р., 08:35 ]
 

«Любімо, шануймо, бережімо природу, вічне джерело нашого життя і нашої творчості! Вона нам стократ більше віддасть ніж ми можемо їй дати!»

Цей пророчий крилатий вислів поета-академіка, справжнього цінителя природи Максима Тадейовича Рильського повністю можна адресувати перлині Подільського краю – Гермаківському дендропарку, заснованому в 1956 році Заслуженим лісівником України Денекою Миколою Григоровичем, 100-літній ювілей якого ми відзначаємо.

З нагоди цієї дати 27 листопада 2014 року в обласному краєзнавчому музеї відбулася Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція «Природоохоронна спадщина: проблеми та перспективи».

Директор обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Іван Герц ознайомив учасників конференції зі станом екологічної освіти та виховання, практичною природоохоронною роботою шкільного лісництва «Юний лісник», що працює на базі Гермаківського дендрологічного парку [1].

Питання туризму і рекреації висвітлювала у своїй презентації заступник директора з науково-методичної роботи ТОКЦТКСЕУМ Липак Наталія Володимирівна. Темою її доповіді було висвітлення питань екологічної освіти і природоохоронної діяльності в процесі навчання і виховання дітей на прикладі роботи центру туризму.

Comments