Студентські спортивні ігри серед ВНЗ І-ІV рівнів акредитації

опубліковано 29 трав. 2019 р., 01:44 ТОКЦТКСЕУМ

  

Студентські спортивні ігри серед ВНЗ І-ІV рівнів акредитації зі спортивного туризму, вид пішохідний туризм відбулися 24-25 травня 2019 року в лісовому урочищі Пронятин, мікрорайон Пронятин міста Тернополя. У змаганнях взяли участь 6 команд навчальних закладів області.

Погодні умови внесли корективи у подолання технічних етапів дистанцій змагань, надали значну складність.

На дистанції «командна смуга перешкод двійки» кращими були: Пелих Олег і Базан Василь, студенти Зборівського коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя; Стащук Дмитро і Кріль Андрій, студенти Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя; Біловус Олександр і Цілінська Анастасія, студенти Галицького коледжу ім. В. Чорновола та студенти ТНПУ ім. В. Гнатюка Кузів Максим і Мороз Оксана, Шуфляк Ігор і Ленько Каріна, Крамар Святослав і Іванчук Любов.

На командній дистанції «смуга перешкод» переможцями стали: Зборівський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя; Галицький коледж ім. В. Чорновола; Технічний коледж ТНТУ ім. І. Пулюя.

У загальному заліку перемогла команда Зборівського коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя, друге місце у команди Галицького коледжу ім. В. Чорновола; третьою була команда Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя.

Якісно підготували команди до змагань тренери-наставники відповідно до місць: Богдан Кульчицький, Вадим Ляска, та Юрій Жигальський.

Мужність, шляхетність, відвага!

опубліковано 23 трав. 2019 р., 00:55 ТОКЦТКСЕУМ

  
  

Це гасло  спонукало учнівську та студентську молодь закладів професійно-технічної освіти області до змагань з різних військово-спортивних, військово-прикладних, туристсько-спортивних видів програми І обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який був проведений 21 травня 2019 року на базі Тернопільського вищого професійно-технічного училища №4 ім. М.Паращука. Учасники гри змагалися із видів програми «Стройовий впоряд», «Розбирання та складання автомату АК-74», «Рятівник», «Стрільба», «Спорядження магазину патронами», «Туристська смуга перешкод», «Теренова гра», що давало можливість показати свої вміння та навички в підготовці до захисту Української держави. В урочистій церемонії відкриття гри взяли участь директор Тернопільського вищого професійно-технічного училища №4 ім. М.Паращука Іван Грищук, директор Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Оксана Пшенична, директор Тернопільської школи допризовної підготовки Валерій Бондар, методисти навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Степан Мацик, Людмила Осадчук.

Перемогу в загальному заліку здобули учні відділу професійної підготовки Технічного коледжу ТНТУ ім.І.Полюя (керівник Юрій Жигальський)  ІІ місце – учні Почаївського вищого професійного училища (керівники Юрій Юшко, Віктор Іскра), а ІІІ місце учні Тернопільського ВПУ технологій та дизайну (керівники Сергій Гунько, Ярослав Слободян, Ігор Мисак) та Тернопільського ВПУ №4 ім.М.Паращука (керівники Співак Ярослав, Грицишин Лідія).  

Переможці нагороджені кубком та грамотами Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, керівникам переможців вручено подяки за підписами начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольги Хоми, директора Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Оксани Пшеничної.

Змагання з водного туризму

опубліковано 23 трав. 2019 р., 00:20 ТОКЦТКСЕУМ

  

       Місто Чортків багате своє історією, цікавою архітектурою, гідними міщанами та принадою для водного туризму – повноводною  річкою Серет. Саме  на теренах міського парку ім. Івана Франка, повз який протікає річка Серед, у продовж трьох днів  з 16 по 18 травня відбувалися баталії відкритих обласних змагання Тернопільщини 2019 року серед юнаків та юначок зі спортивного туризму з виду водний туризм, в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах» (присвячується Дню пам’яті жертв політичних репресій).

         Розпочалися змагання на швидкісній дистанції «Спринт» у класах суден:

-         байдарка двійка, де фінішну стрічку першими перетнув екіпаж у складі Анни Ліпської та Анастасії Урбан – команда Чортківського  палацу дітей та юнацтва №1, відповідно друге і третє місце вибороли Сергій Богуславець та Віталій Глухан – з команди Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді,  Ілона Пукач та Марія Огородник – з команди Чортківського  палацу дітей та юнацтва №2.

-         катамаран двійка, місця розподілилися серед екіпажів, де перше місце посіли Арсен Школьний та Олег Махно – з команди Чортківського  палацу дітей та юнацтва №1, Володимир Присмака та Василь Матвіїв – з команди Бучацького району, Віталій Фрей та Артур Ванько – з команди Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді відповідно ІІ і ІІІ місця.

         Продовженням змагань були виступи на дистанції «Слалом» у класах суден:

-         байдарка двійка, де фінішну стрічку першими перетнув екіпаж у складі Ілони Пукач та Марії Огородник – з команди Чортківського  палацу дітей та юнацтва №2, відповідно друге і третє місце вибороли  Анна Ліпська та Анастасія Урбан – з команди Чортківського  палацу дітей та юнацтва №1, Сергій Богуславець та Віталій Глухан –  з команди Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

-         катамаран двійка, місця розподілилися серед екіпажів, де перше місце посіли Арсен Школьний та Олег Махно – з команди Чортківського  палацу дітей та юнацтва №1, Володимир Присмака та Василь Матвіїв – з команди Бучацького району, Віталій Фрей та Артур Ванько – з команди Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді відповідно ІІ і ІІІ місця.

-         У командному підсумку місця розподілилися у наступному порядку, де почесне місце першості посіла команда Чортківського  палацу дітей та юнацтва №1 (керівник-тренер Ростислав Букалюк), а другі і треті відповідно  команди Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (керівник-тренер Дмитро Мотринчук) та Бучацького району (керівник-тренер Ігор Гуцул).

         Організаторами заходу є Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична)  та Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володимиру Ванджура), які висловлюють щиру вдячність Голові міста Чорткова Володимиру Шматько, начальнику відділу молоді та спорту управління освіти молоді та спорту Чортківської міської ради Віктору Нагірному та працівникові центрального стадіону цього ж міста Борису Провальному, які доклали багато зусиль для реалізації спортивного свята.

         Нехай наполегливість, здоровий спосіб життя, стрімкі ріки сприяють новим зустрічам юних мандрівників та вдалим стартам на спортивно-туристських дистанціях.

«Роде наш красний, роде наш прекрасний»

опубліковано 20 трав. 2019 р., 06:14 ТОКЦТКСЕУМ

  
  

Свято української вишиванки серед учнівської молоді закладів освіти області  розпочалося з урочистого відкриття обласної науково-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний», яка була проведена на базі Тернопільської спеціалізованої школи №29 з поглибленим вивченням іноземних мов 16 травня 2019 року, у якій взяли участь понад 170 учасників.

У відкритті конференції взяли участь заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа, начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома, директор школи Анатолій Ятищук.

Учасники конференції презентували свої кращі пошуково-дослідницькі та науково-краєзнавчі роботи з «Історичного, географічного краєзнавства», «Фольклору та етнографії», «Виставки новітніх пошуково-дослідницьких та науково-краєзнавчих матеріалів». Керівниками секцій були професори, кандидати історичних наук, доценти кафедри історії України, археології та спеціальних галузей Тернопільського НПУ ім. В. Гнатюка Іван Зуляк, Володимир Кіцак, Анатолій Кліш, Оксана Ятищук, а також працівники Тернопільського ОКІППО Ігор Вітенко, Наталя Саранчук, вчитель географії вищої категорії Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 Лілія Вітяк та працівники Тернопільського ОКЦТКСЕУМ.

За підсумками конференції переможці нагороджені грамотами управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та їхні керівники, а лауреати конференції нагороджені дипломами Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. 

Орієнтування у паркових зонах

опубліковано 13 трав. 2019 р., 04:29 ТОКЦТКСЕУМ

      

  
 

        Цьогорічні традиційні змагання першість області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах» присвячена Дню матері відбулися у парку «Національного відродження» зібравши, різного віку, команду прихильників здорового способу життя та жаги до перемоги.       Цьогоріч весняний, сонячний, теплий день, урочистий настрій відкриття та інтрига нагород, спонукали до перемоги.

         І ось момент старту настав, поставивши перед кожним випробування а саме пошук контрольних пунктів, що були розташовані на теренах парку.          Молодшим учасникам вікових груп 10-14 років та 35 річним і старшим а також сімейним парам, їх необхідно було віднайти за вибором, для інших вікових груп у заданому напрямку із поступовим зростанням номерів. Ті учасники які більше віднайшли за коротший проміжок часу і здобули почесні місця у турнірній таблиці.  

         У віковій групі 10-12 років серед дівчат  переможцем стала Христина Бута, а відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Юліана Зварич та Катерина Гнатів.

         Серед хлопців у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Олексій Романів, а ІІ і ІІІ місце здобули Олександр Ткачук та Роман Мороз.

         У віковій групі 13-14 років серед дівчат переможцем стала Лілія Гринчишин, а другу сходинку посіла Соломія Букатка.

         Серед хлопців у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Любомир Коваль, а ІІ і ІІІ місце здобули Віктор Бородай та Марко Зудов.

         У віковій групі 15-16 років серед дівчат першість очолила Тетяна Куцик а  другу сходинку посіла Вікторія Шкільняк.

         Серед юнаків у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Назарій Кошулинський а ІІ і ІІІ місце здобули Мар’ян Цапай та Віталій Заблоцький.

         У віковій групі 17-18 років серед юнаків переможцем став Роман Куцик.

         У віковій групі 19-20 років серед дівчат фінішну стрічку переможно перетнула Роксолана Плахотнік.

Серед юнаків у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Назарій Луцків а ІІ і ІІІ місце здобули Олег Бутковський та Василь Вовк.

         У віковій групі 21-34 років серед жінок переможцем стала Тетяна Грухіна, а ІІ та ІІІ сходинку розділили між собою Ольга Мартинюк та Галина Фалінська.  

         Окрема категорія спортсменів «сімейні пари» діти віком до 10 років та батьки. У цій номінації переможну фінішну стрічку перетнули сім’ї: Ольга Васильків із сином Іллею,  ІІ місце здобули Тетяна Єрмакова із сином Леонідом, ІІІ  місце виборола Атоніна Розлач із сином Матвієм Луцківим. Не залишилась без нагород пара Лілія Міщук та донька Дарина, що здобули четверте місце.

       Захід було організовано спільною працею Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директорка Оксана Пшенична) та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володиир Ванджура).

         До нових зустрічей на туристичних стежках та спортивних змаганнях 2019 року.

Весна скликає юних спортсменів – туристів

опубліковано 13 трав. 2019 р., 03:23 ТОКЦТКСЕУМ

  
  
  

Спортивний азарт і жага перемог загострюється навесні, коли природа прокидається та наповнюється барвами та ароматами.

Саме у царство комах, протоптаних стежок, голосистих птахів та бурхливих струмків злітаються сильні духом діти, щоб зрівнятися між собою у туристичних навичках, набутих у продовж року.

Цьогоріч, щоб провести 49-й Чемпіонат області зі спортивного туризму серед юнаків з виду пішохідний туризм за програмою ХХІІІ Спортивних ігор

школярів Тернопільщини 2019 року та ІV-й Чемпіонат Тернопільщини          2019 року серед юнаків зі спортивного туризму з виду велосипедний туризм, в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах» (присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом),  до себе поманили терени Збаразького району, урочище «Франчиха» на околиці села Чернихівці.

         Весняна пора, із своїми примхами, була гарною попутницею у випробуваннях для юних туристів.

Три дні змагальницького темпу загострювали бойовий дух і додавали наснаги. 8 травня, відразу після спільного відкриття двох Чемпіонатів змагань, учасникам довелося одягати страхувальні системи та муфтувати карабіни, кріпити вантаж до велосипедів, щоб поборотися на «смузі перешкод  командній»,  (пішохідного Чемпіонату) та «комплексній дистанції», у яку входять види: «фігурне водіння велосипеда», «велокрос», «тріал» (велосипедного Чемпіонату).

Найкращі результати на Чемпіонаті за програмою ХХІІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2019 року на пішохідній дистанції показали: команда м. Тернополя, що посіла перше місце. На другому місці в турнірній таблиці опинилася команда Козівського району, на третьому збірна загальноосвітніх закладів Зборівської міської ради.

На дистанції з велосипедного туризму розпочалися виступи у виді «фігурне водіння велосипеда» на «комплексній дистанції».

Наступного дня на короткій дистанції «смуга-перешкод» (пішохідного Чемпіонату) учасники виступали командами-двійками, відповідно до території, яку представляли. Приємно втішила команда Тернополя, що показала найкращий результат. Друге місце у турнірній таблиці посіла команда –  Козівського району, а третю сходинку виборола – команда Бучацького району.  

На велосипедному Чемпіонаті за підсумками у «комплексній дистанції» особисту перемогу здобули серед дівчат:

-       І місце Софія Сиримула – Черниховецька ОТГ, відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Вікторія Ярмусь та Аліна Сороківська – м. Почаєва,

Серед хлопців:

-    І місце Віталій Шумайко – Черниховецька ОТГ,   відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Серафим Шатківський – м. Почаєва та Назарій Скалецький – Черниховецька ОТГ.

На «комплексній дистанції» у командному заліку перше місце посіла команда Черниховецька ОТГ, а ІІ і ІІІ здобули команди м. Почаєва №1 та          м. Почаєва №2.

Відновивши сили, туристів-спортсменів чекав ще один змагальницький день, бо попереду учасників пішохідного Чемпіонату була довга командна дистанція «крос-похід», де з переможною радістю фінішну стрічку першими перетнула збірна команда загальноосвітніх закладів Зборівської міської ради, а ІІ і ІІІ місця здобули команди Великобірківського будинку творчості школяра Тернопільського району та м. Тернополя.

Учасники  Чемпіонату з велосипедного  туризму показували свої вміння на довгій командній дистанції «велоралі».  Найкращий результат виборола команда м. Почаєва №1, відповідно ІІ та ІІІ сходинку посіла команда Черниховецька ОТГ та м. Почаєва №2.

Окрім того, організатори змагань Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична), подбали і про творчий розвиток та дозвілля учасників – відбувалися конкурс «ремонту велосипеда» та «домедичної допомоги».

День закриття – весняна сонячна погода підсилила святковий настрій урочистої миті.

Почесне звання переможців 49-го Чемпіонату області зі спортивного туризму серед юнаків з виду пішохідний туризм за програмою ХХІІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2019 року здобули команди:             м. Тернополя (керівник-тренер Сергій Борщ.), призерами ІІ і ІІІ місць стали команди Козівського району (керівник-тренер Орест Медведєв)  та  збірна команда загальноосвітніх закладів Зборівської міської ради (керівник-тренер Володимир Гармідер). 

Почесне звання переможців ІV-го велосипедного Чемпіонату серед юнаків стали команди: м. Почаєва №1  (керівники-тренер Сергій Прокопчук), призерами ІІ і ІІІ місць стали команди Черниховецька ОТГ (керівник-тренер Олег Єфимчук)  та м. Почаєва №2  (керівники-тренер Сергій Прокопчук).

Однозначно, що лише за умови наявності меценатів та відповідального ставлення установ-організаторів, яким і належить висловити особливу подяку, захід був проведений на високому рівні.

Особливу вдячність необхідно сказати: директору Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимиру Ванджурі, Голові Черниховецької об’єднаної територіальної громади Збаразького району Марії Кіпибідї, директору та її заступниці Черниховецької   ЗОШ І-ІІІ ст. Віталію Гураковському  та Лілії Вадуцькій, директору Тернопільського відділення української мережі магазинів-експертів туристського спорядження  «Gorgany» Роману Задорожному.

Нехай туристські стежки, наполегливість, здоровий спосіб життя сприяють новим зустрічам юних мандрівників та вдалим стартам на спортивно-туристських дистанціях.


Запис без заголовка

опубліковано 13 трав. 2019 р., 02:40 ТОКЦТКСЕУМ

    

  

    20 квітня проведений туристсько-краєзнавчий квест серед гуртківців Центру, присвячений Дню довкілля. Захід відбувся у парку ім. Т.Г.Шевченка, в якому взяли участь 8 команд.

    Для успішного виконання завдянь учасникам знадобились спритність, кмітливість, образне мислення, вмяння розгадувати анаграми, ребуси, кросворди, володінні інформацією про рідний край, його культуру та історію.

    У молодшій віковій групі призові місця розділили команди гуртків «Юні екскурсоводи-краєзнавці», керівник Фалінська Г.М.

    У середній віковій групі першість виборола команда вихованців гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Долішна І.І., ІІ місце – «Юні етнографи-краєзнаці», керівник Ліщук З.С., ІІІ місце – «Юні туристи-краєзнавці», керівник Плахотнік Р.А.

    У старшій віковій групі І місце посіла команда «Кульбаби», ІІ – команда «Ендорфіни», керівник Єрмакова Т.А.

Тернопільщина зустрічала екскурсоводів музеїв навчальних закладів України

опубліковано 25 бер. 2019 р., 03:17 ТОКЦТКСЕУМ


  

    З 21 по 23 березня 2019 року на території Тернопільської області, відбувся Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів системи Міністерства освіти і науки України «Край, в якому я живу». Конкурс проводився під патронатом Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, у якому брали участь понад 100 учасників із 24 територій навчальних закладів України. Конкурс проводився у 3 номінаціях: військово-історичні музеї, історичні музеї (широкого профілю), краєзнавчі музеї.

    Урочиста церемонія відкриття заходу відбулася у Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка, у якій брали участь директор українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Сергій Неділько, заступник голови обласної ради Любомир Крупа, начальник управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ольга Хома.

      Учасники конкурсу змагалися в аудиторіях та експозиціях Тернопільського обласного краєзнавчого музею. Для учасників конкурсу була проведена цікава та змістовна екскурсійно-розважальна програма працівниками Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Підведення підсумків та нагородження переможців відбувалося у актовій залі Тернопільського вищого професійно-технічного училища ресторанного сервісу і торгівлі. Переможці конкурсу нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України, українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, та подарунками від організаторів заходу.

«Гартуємо молодь Тернопільщини»

опубліковано 28 лют. 2019 р., 05:39 ТОКЦТКСЕУМ


  

28 лютого 2019 року на базі навчально-методичного центру професійно-технічної освіти проведено працівниками науково-краєзнавчого відділу Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді навчальний семінар-практикум для директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів професійно-технічної освіти. Головним питанням семінару-практикуму було впровадження сучасних новітніх методів при виконанні завдань з національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання молоді, їх участь в обласному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), Всеукраїнській краєзнавчій акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби», обласному та всеукраїнському конкурсі фото до Дня Соборності України «Україна – це ми!», основні завдання розвитку музейної роботи, як важливої складової виховного процесу.

В роботі семінару-практикуму брали участь директор НМЦ ПТО у Тернопільській області Леся Гордійчук, завідувач науково-краєзнавчим відділом Михайло Фалінський, методист з військово-патріотичного виховання Олег Роган, керівник гуртків військово-патріотичного спрямування «Джура» Василь Вовк, при співпраці з громадськими організаціями області, зокрема МНК (Молодіжний націоналістичний конгрес), Микола Мисак, Василь Панчук.

При підведенні підсумків семінару учасники вибудували важливу складову, щодо залучення учнів закладів професійно-технічної освіти до гри «Сокіл» («Джура») та заходів з виконання обласної програми з національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання Всеукраїнської теренової гри «Гурби - Антонівці», участь у військово-патріотичному таборуванні спрямованого на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України «Офензива - 2019»,  марші патріотів під гаслом «Гідність і свобода наші вічні».  

Змагання юних скелелазів

опубліковано 18 лют. 2019 р., 01:02 ТОКЦТКСЕУМ   [ оновлено 18 лют. 2019 р., 01:04 ]


   

      16 лютого на скельному тренажері, що розміщений у спортивній залі Тернопільської ЗОШ №16 І-ІІІ ст. ім. Володимира Левицького, відбулися змагання зі скелелазіння в закритому приміщенні серед гуртківців Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, присвячені подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті  Героям Небесної Сотні.

        Юні скелелази демонстрували свою спритність та вміння у подоланні скельних маршрутів на штучному тренажері. Змагання відбувались у трьох вікових групах окремо серед дівчат та хлопців. Цілеспрямованість, спритність та швидкість, стали запорукою успіху, при подоланні двох маршрутів, у виді на швидкість. За підсумками у вищезгаданому виді п’ять кращих спортсменів серед дівчат та хлопців демонстрували свої вміння у виді на складність.

        У виді на швидкість: у віковій групі 10-12 років серед  дівчат сходинку першості здобула Юлія Дрюченко – тренер  Сергій Борщ, а другою стала Ілона Пона – тренер Зоя Ліщук, третю сходинку посіла Антоніна Потопило  – тренер Роксолана Плахотнік.

Серед хлопців призову трійку сформували Назар Мамус  і Станіслав Вальйон – тренер Євген Чайковський,  а треті місця вибороли два спортсмени з однаковим результатом Юрій Багрій – тренер  Зоя Ліщук та Андрій Рихальський – тренер Євген Чайковський.

     У віковій групі 13-14 років серед дівчат перше місце здобула Вікторія Камінська, другі і треті місця вибороли Інна Матвіїв та Тетяна Кучма – тренер Алла Боровик.

Хлопці розподілили місця між собою, де переможцем став Олег Гулик, а друге і третє місце здобули Любомир Коваль і Віктор Бородай – тренер Сергій Борщ.

          У віковій групі 15-17 років серед дівчат переможцем стала Вероніка Білоус – тренер Олесь Баран, а призові нагороди за друге і третє місце вибороли Христина Новицька – тренер Ольга Єпіфанова та Тетяна Куцик – тренер Галина Фалінська.

Серед хлопців сходинку першості посів Назар Найдух, а другим став Денис Пелехатий – тренер Сергій Борщ, призову трійку замкнув Віталій Заблоцький – тренер Ольга Єпіфанова.

У виді на складність: серед дівчат переможницею стала Христина Новицька – тренер Ольга Єпіфанова, а другу і третю сходинку посіли Христина Нечай – тренер Алла Боровик та Юлія Дрюченко – тренер Сергій Борщ.

Серед хлопців сходинку першості посів Назар Найдух, а друге і третє місце вибороли Мар’ян Цапай та Любомир Коваль – тренер Сергій Борщ.  

       Здобування навиків скелелазіння не має обмежень у віці і підтвердженням цього був виступ наймолодшого учасника Леоніда Єрмакова –  6 років.

       


1-10 of 130