Психолого-педагогічний супровід

У житті кожної людини трапляються складні ситуації, внаслідок яких виникає гостра потребу у підтримці, дружній допомозі та об’єктивного погляду зі сторони на питання на які важко знайти відповідь самотужки. Саме таку допомогу може надати психологічна служба.

Завданнями нашої психологічної служби є психологічний супровід навчально-виховного процесу та реалізація низки заходів профілактичного, корекційного та  навчально-просвітницького характеру з учнівською молоддю та працівниками позашкільної установи.

Головні напрямками роботи:

1. Діагностична робота: проведення  тестів на визначення особливостей особистості, професійних якостей, діагностика міжособистісних відносин та ін. 
Проведення діагностики допоможе вам отримати більше інформації про свої індивідуальні особливості, краще зрозуміти себе.

2. Проведення тренінгів. Тренінг може бути складений за індивідуальним запитом  групи. 
Тренінг - це сукупність певних методів, які спрямовані на розвиток відповідних навичок учасників.

3.Індивідуальне консультування. Якщо у вас виникають запитання на які складно знайти відповідь, ви опинились у складній ситуації і вам потрібно віднайти внутрішні ресурси для вирішення проблем, то ми радо надамо вам таку можливість.

4. Просвітництво
До послуг гуртківців та працівників ТОКЦТКСЕУМ  можемо надати «Бібліотеку психолога»  – психологічна література та фільми;
Організація тренінгів, бесід, лекторіїв на теми які вас цікавлять.

З усіх питань звертайтесь до практичних психологів Степусишин Ольги та Рутило Ірини, каб. №1.


Підсторінки (1): Стрес