Участь у обласному інструктивно-методичному семінарі для директорів позашкільних навчальних закладів області на тему «Основні аспекти управління розвитком позашкільного навчального закладу»

опубліковано 10 жовт. 2014 р., 11:24 Оксана Стоянова   [ оновлено 10 жовт. 2014 р., 12:18 користувачем ТОКЦТКСЕУМ ]

12 вересня 2014 року на базі Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся обласний інструктивно-методичний семінар для директорів позашкільних навчальних закладів області на тему «Основні аспекти управління розвитком позашкільного навчального закладу».

Учасники семінару отримали рекомендації з організації та ефективного управління розвитком позашкільного навчального закладу у 2014-2015 н.р., обговорили шляхи створення в області ефективної системи позашкільної освітньо-виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю. Зокрема, Куриш О.С., заступник директора ТОКІППО, у своєму виступі наголосила на важливості співпраці дитячих об’єднань позашкільного навчального закладу з громадськими організаціями. Хома С.О., методист ТОКІППО, представила нові технології національно-патріотичного виховання учнівської молоді в умовах позашкільного навчального закладу.

Методичні рекомендації щодо організації навчально-виховної роботи у позашкільних навчальних закладах науково-технічного, туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного профілю надали Кохан Й.І., директор Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, Стоянова О.В., завідувач методичного відділу Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Герц І.І., директор Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Про підсумки діяльності позашкільної освіти області за 2013-2014 н.р. та організацію навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах у 2014-2015 н.р. розповіла Біловус Н.Ю., головний спеціаліст департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації. Цікаві форми роботи в багатопрофільному позашкільному навчальному закладі представила Козак О.М., заступник директора Чортківського Палацу дітей та юнацтва.

www.ippo.edu.te.ua/index.php/newsternopil/1264-2014-09-15-11-28-40

Comments