Навчально-методичний семінар працівників ТОКЦТКСЕУМ

опубліковано 10 жовт. 2014 р., 11:33 ТОКЦТКСЕУМ   [ оновлено 10 жовт. 2014 р., 12:14 ]

Протягом трьох днів з 30 вересня по 2 жовтня 2014 року працівники ТОКЦТКСЕУМ провели виїзний навчально-методичний семінар з обміну досвідом роботи та вивчення туристських можливостей Рівненської і Волинської областей за маршрутом Тернопіль – Кременець – Тараканівський форт – Дубно – Рівне – Остріг – Луцьк – Тернопіль. У Кременці учасники оглянули руїни фортеці на Замковій горі та здійснили екскурсію туристичним комплексом. Далі учасники семінару відвідали Тараканівський форт — з екскурсією оборонною фортецею. У місті Дубно відбувся огляд замку. Маршрут першого дня завершувався у місті Рівне, куди група прибула для вивчення досвіду роботи колег з Рівненської обласної станції юних туристів.

Наступного дня відбувся переїзд до міста Остріг, де учасники семінару оглянули місто, відвідали Острозьку академію, музей книги та Острозький замок.

Сповнені незабутніх вражень працівники центру туризму повернулися до Рівного, звідки на третій день вирушили до Луцька. Там відбулась екскурсія центром міста з відвіданням Луцького замку, картинної галереї, Волинського центру туризму спорту таекскурсій Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації. Колеги з центру туризму на дружній зустрічі поділилися досвідом роботи та планами на майбутнє.

Насичена робоча програма дала можливість оглянути значну кількість видатних туристичних об'єктів Поліського краю, обмінятися з колегами досвідом роботи і окреслити подальші перспективи розвитку туристської діяльності ТОКЦТКСЕУМ.

Висловлюємо вдячність колективу Рівненської обласної станції юних туристів та Волинському центру туризму спорту та екскурсій Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації за сприяння у роботі та щирий прийом.Comments