Методична робота

Навчально-методичний семінар працівників ТОКЦТКСЕУМ

опубліковано 10 жовт. 2014 р., 11:33 ТОКЦТКСЕУМ   [ оновлено 10 жовт. 2014 р., 12:14 ]

Протягом трьох днів з 30 вересня по 2 жовтня 2014 року працівники ТОКЦТКСЕУМ провели виїзний навчально-методичний семінар з обміну досвідом роботи та вивчення туристських можливостей Рівненської і Волинської областей за маршрутом Тернопіль – Кременець – Тараканівський форт – Дубно – Рівне – Остріг – Луцьк – Тернопіль. У Кременці учасники оглянули руїни фортеці на Замковій горі та здійснили екскурсію туристичним комплексом. Далі учасники семінару відвідали Тараканівський форт — з екскурсією оборонною фортецею. У місті Дубно відбувся огляд замку. Маршрут першого дня завершувався у місті Рівне, куди група прибула для вивчення досвіду роботи колег з Рівненської обласної станції юних туристів.

Наступного дня відбувся переїзд до міста Остріг, де учасники семінару оглянули місто, відвідали Острозьку академію, музей книги та Острозький замок.

Сповнені незабутніх вражень працівники центру туризму повернулися до Рівного, звідки на третій день вирушили до Луцька. Там відбулась екскурсія центром міста з відвіданням Луцького замку, картинної галереї, Волинського центру туризму спорту таекскурсій Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації. Колеги з центру туризму на дружній зустрічі поділилися досвідом роботи та планами на майбутнє.

Насичена робоча програма дала можливість оглянути значну кількість видатних туристичних об'єктів Поліського краю, обмінятися з колегами досвідом роботи і окреслити подальші перспективи розвитку туристської діяльності ТОКЦТКСЕУМ.

Висловлюємо вдячність колективу Рівненської обласної станції юних туристів та Волинському центру туризму спорту та екскурсій Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації за сприяння у роботі та щирий прийом.Участь у обласному інструктивно-методичному семінарі для директорів позашкільних навчальних закладів області на тему «Основні аспекти управління розвитком позашкільного навчального закладу»

опубліковано 10 жовт. 2014 р., 11:24 Оксана Стоянова   [ оновлено 10 жовт. 2014 р., 12:18 користувачем ТОКЦТКСЕУМ ]

12 вересня 2014 року на базі Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся обласний інструктивно-методичний семінар для директорів позашкільних навчальних закладів області на тему «Основні аспекти управління розвитком позашкільного навчального закладу».

Учасники семінару отримали рекомендації з організації та ефективного управління розвитком позашкільного навчального закладу у 2014-2015 н.р., обговорили шляхи створення в області ефективної системи позашкільної освітньо-виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю. Зокрема, Куриш О.С., заступник директора ТОКІППО, у своєму виступі наголосила на важливості співпраці дитячих об’єднань позашкільного навчального закладу з громадськими організаціями. Хома С.О., методист ТОКІППО, представила нові технології національно-патріотичного виховання учнівської молоді в умовах позашкільного навчального закладу.

Методичні рекомендації щодо організації навчально-виховної роботи у позашкільних навчальних закладах науково-технічного, туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного профілю надали Кохан Й.І., директор Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, Стоянова О.В., завідувач методичного відділу Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Герц І.І., директор Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Про підсумки діяльності позашкільної освіти області за 2013-2014 н.р. та організацію навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах у 2014-2015 н.р. розповіла Біловус Н.Ю., головний спеціаліст департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації. Цікаві форми роботи в багатопрофільному позашкільному навчальному закладі представила Козак О.М., заступник директора Чортківського Палацу дітей та юнацтва.

www.ippo.edu.te.ua/index.php/newsternopil/1264-2014-09-15-11-28-40

1-2 of 2