Колектив центру


 Пшенична Оксана Григорівна  директор ТОКЦТКСЕУМ, керівник гуртка "Юні краєзнавці"

 Кухарський Антон Богданович – заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник гуртка "Джура"

 Липак Наталія Володимирівна – заступник директора з навчально-методичної роботи, керівник гуртка "Юні геологи-краєзнавці"

 Кириленко Світлана Михайлівна – головний бухгалтер ТОКЦТКСЕУМ

 Парада Наталія Василівна – бухгалтер

 Карван Надія Казимирівна – екскурсовод

 Зазуляк Наталія Левківна – методист науково-краєзнавчого відділу

 Баран Олесь Богданович – керівник гуртків "Пішохідний туризм"

 Боровик Алла Олексіївна – керівник гуртків "Пішохідний туризм", "Юні туристи-краєзнавці"

 Борщ Сергій Володимирович – керівник гуртків "Спортивний туризм", "Пішохідний туризм"

 Бричко Сергій Михайлович – методист організаційно-масового відділу, керівник гуртка "Пішохідний туризм"

 Ігнатьєва Ольга Омелянівна  методист методичного відділу

 Вітяк Лілія Володимирівна – керівник гуртка "Географічне краєзнавство"

 Вовк Василь Васильович – керівник гуртків "Історичне краєзнавство".

 Плахотнік  Роксолана Андріївна – керівник гуртків "Географічне краєзнавство"
 Дацій Ігор Ігорович – керівник гуртка "Пішохідний туризм".

 Демидась Андрій Богданович – керівник гуртка "Юні туристи-краєзнавці".

 Єпіфанова Ольга Феліксівна – культорганізатор, керівник гуртків "Юні спелеологи-краєзнавці"


 Долішна Ірина Ігорівна – керівник гуртків "Юні туристи-краєзнавці", "Історичне краєзнавство"


 Ліщук Зоя Степанівна – керівник гуртків "Юні етнографи".

 Мотринчук Дмитро Іванович  – керівник гуртка "Водний туризм".

 Роган Олег Мирославович – методист науково-краєзнавчого відділу, керівник гуртка "Джура".

 Романишин Роман Степанович – завідувач організаційно-масовим відділом, керівник гуртка "Пішохідний туризм".

 Семчук Анна Андріївна – керівник гуртків "Юні туристи-краєзнавці".

 Степусишин Ольга Ростиславівна – психолог,  керівник гуртка "Юні етнографи"

 Стоянова Оксана Віталіївна – завідувач методичним відділом,  керівник гуртка "Пішохідний туризм"
 Фалінська Галина Миколаївна – керівник гуртків "Юні екскурсоводи-краєзнавці"

 Фалінський Михайло Васильович – завідувач науково-краєзнавчим відділом, керівник гуртка "Юні краєзнавці"

 Фіялка Ігор Сільвестрович – заступник директора з адміністративно-господарської частини, керівник гуртка "Пішохідний туризм"
                       
                                             Семенюк Надія Романівна -  завідувач печери "Кришталева"