Колектив центру

 






Пшенична Оксана Григорівна  директор ТОКЦТКСЕУМ, керівник гуртка "Юні краєзнавці"
 Липак Наталія Володимирівна – заступник директора з навчально-методичної роботи, керівник гуртка "Юні геологи-краєзнавці"
  Борщ Сергій Володимирович- заступник з виховної роботи,  керівник гуртків "Спортивний туризм", "Пішохідний туризм"
  Фіялка Ігор Сільвестрович – заступник директора з адміністративно-господарської частини, керівник гуртка "Пішохідний туризм"

 Кириленко Світлана Михайлівна – головний бухгалтер ТОКЦТКСЕУМ

 Парада Наталія Василівна – бухгалтер
  Стоянова Оксана Віталіївна – завідувач методичним відділом
  Фалінський Михайло Васильович – завідувач науково-краєзнавчим відділом, керівник гуртка "Юні краєзнавці"
  Романишин Роман Степанович – завідувач організаційно-масовим відділом, керівник гуртка "Пішохідний туризм"

             
Яріш Тетяна Володимирівна – методист науково-краєзнавчого відділу, керівник гуртка "Юні туристи-краєзнавці"
  Ігнатьєва Ольга Омелянівна  методист методичного відділу
  Бричко Сергій Михайлович – методист організаційно-масового відділу, керівник гуртка "Пішохідний туризм
 Карван Надія Казимирівна – екскурсовод
  Єпіфанова Ольга Феліксівна – культорганізатор, керівник гуртків "Юні спелеологи-краєзнавці"

 Степусишин Ольга Ростиславівна – практичний психолог,  керівник гуртка "Юні етнографи" 
                                 
   Рутило Ірина Степанівна - практичний психолог


 Баран Олесь Богданович – керівник гуртків "Пішохідний туризм"

 Боровик Алла Олексіївна – керівник гуртків "Пішохідний туризм", "Юні туристи-краєзнавці"                           
   Борщ Іванна Ярославівна - керівник гуртка "Пішохідний туризм", "Спортивний туризм"

 Вовк Василь Васильович – керівник гуртків "Історичне краєзнавство"           
 Драгущак Ірина Олегівна - керівник гуртка "Джура"
  Ліщук Зоя Степанівна – керівник гуртків "Юні етнографи"
  Плахотнік  Роксолана Андріївна – керівник гуртків "Юні туристи", "Пішохідний туризм"

 Семчук Анна Андріївна – керівник гуртків "Юні туристи-краєзнавці", "Географічне краєзнавство".

                 
 Теремчук Христина Романівна - керівник гуртків "Юні туристи-краєзнавці", "Юні екскурсоводи","Географічне краєзнавство"

  
    Фалінська Галина Миколаївна – керівник гуртків "Юні екскурсоводи-краєзнавці"



 



                   
                                             Семенюк Надія Романівна -  завідувач печери "Кришталева"
ą
ТОКЦТКСЕУМ Позашкільний навч.заклад,
15 бер. 2021 р., 06:41